| anonim_4396 a întrebat:

care telefon este cel mai bun:Nokia E-71; Sonyericsson S-312; Samsung C-3510?

Răspuns Câştigător
| Fara a răspuns:

Nokia E 71 sau Nokia C3

9 răspunsuri:
| radudavid63 a răspuns:

Nokia e 72

| 54ndy a răspuns:

Nokia

| ElShaarawy a răspuns:

Samsung C-3510

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

Nokia clarhappy

| feli01 a răspuns:

Te-as sfatui sa-ti iei un Nokia fiindca e cel mai bunwinking
Am avut un Sonyericsson, dar din pacate s-a defectat repede
Samsung este si el o firma buna, dar daca vrei sa-ti iei "sensor" atunci va trebui sa fii foarte atent cu el, are o prietena la fel si ea nu e multumita de el fiindca nu o "asculta" mereu
exemplu: daca vrea sa telefoneze pe cineva, apasind cifra 4 se inscrie in casuta aceea cifra 1 big grin
Eu te-am sfatuit, dar totusi tu alegiwinking Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E 71

| noSUno a răspuns:

Eu am e71, si sunt multumita, dar am vrut sa stiu parea la mai multi, mersi

| noSUno a răspuns:

Merci,la toti

| irina06_3990 a răspuns:

Eu as alege Samsung C3510