| ☆ Danny☆ a întrebat:

Cate fundite trebuie sa am ca sa devin Expert TPU? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Poti sa ai mai putine fundite ca altcineva si totusi sa fii expert si el nu. Conteaza impresia lasata pe site. Trebuie sa fii eficient si sa dai dovada de bun simt si inteligenta.

Aici ai mai multe detalii : http://www.tpu.ro/blog/?p=601

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Titlul de expert TPU nu se dă după numărul de funde ci în funcţie de cât de bune sunt răspunsurile tale. Baftă!

| maniac a răspuns:

100214734662267127 cam atatea daca nu cumva o fii cu vreo 10 mai putin sau mai mult.