| Anonimul151 a întrebat:

Bună, ce alte metode de a creste în urmăritori un cont de Instagram de citate există, în afara de metodele pe care mulți le știu, promovare cont, sau metoda de a da la multe persoane follow iar apoi unfollow? Mai există alte metode fără a fi nevoie plata?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sa ajungi un vloger sau o persoana importanta sa faci ceva pentru comunitate ca sa te caute oamenii pe retelele de socializare daca nu promovare.

| Anonimul151 explică (pentru aditimus):

Nu vreau să ajung vloger. Am un cont de citate, care avea peste 3000 urmaritori, însă a scăzut la 2700 urmaritori, și de aceea caut variante de al crește din nou, poate mai mult. Fără a fi nevoie să promovez contra cost...

Am încercat să promovez postare, de multe ori, însă de fiecare dată îmi dă eroare la procesarea plății atunci când o confirm în aplicația băncii (bcr ).

| aditimus a răspuns (pentru Anonimul151):

Atunci fa-ti promovare pe grupurile de Facebook, cele cu multi utilizatori.

| blackann a răspuns (pentru Anonimul151):

Conturile de citate prind doar la adolescenti si pensionari. iar pensionarii nu prea folosesc Instagram, doar Facebook.
mergi pe grupurile de Facebook cu pensionari " multumesc pentru accept" si da-le pagina ta. 1 din 10 tot o sa-ti dea follow.