| xkhldhoudody a întrebat:

Buna. Ce aplicatii te notifica atunci cand ai trecut peste limita de timp pusa? Adica eu vreau sa stau maxim 2 ore pe zi pe telefon, si eu vreau sa gasesc o aplicatie care sa ma anunte cand trec de acele 2 ore.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asta este o prostie, tu singur/ă trebuie sa constientizezi ca petreci foarte mult timp pe telefon si sa te opresti nu trebuie sa ai o aplicatie dedicata care sa faca asta pentru tine, ai creier foloseste l, si dati seama cand ai stat mai mult de 2 ore pe telefon il pui jos si te ocupi de lectiile pentru scoala daca esti elev.