| lvr a întrebat:

Buna! Ce considerati ca ar fi mai bun un tv smart sau unul non smart dar cu Chromecast, Google TV,?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unul smart fara discutii

| adina5adina a răspuns:

Smart tv!

Bula
| Bula a răspuns:

Cel la care este asigurat refresh de software, pe timp indelungat.
Eu folosesc non-smart.

| AdrianGht a răspuns:

Buna! recomand smart tv.
Gasesti multe modele la preturi ok aici:
https://l.profitshare.ro/l/13809885, de asemenea iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."