| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Ce fac daca am închis leptopul tare când i-am dat shutting down și acum imi apare pe ecran doar shutting down? Am încercat sa-l sting de la alt buton (butonul cu care îl pornesc) și nu merge nimic.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ține apăsat butonul de power pana se închide. In jur de 15 secunde. Apoi îl pornești iar.

| Joklu a răspuns:

Pai daca dai shut down doar de pe buton, in timp o sa se strice hard-ul. Acum nu știu dacă e neapărat de la hard. Uita-te și tu pe yt.

| monika2000 a răspuns:

Incearca
1. sa tii mai mult timp butonul apasat
2. sa ii scoti bateria
Incearca si solutiile de aici https://primodealz.net/nu-porneste-laptop/