| atomick a întrebat:

ce imi puteti spune despre telefonul lg kp500 cookie are net pe mobil? ( daca nu trebuia sa-mi cumpar? e gratis? sau e doar la abonament? ) si merg temele la el ( daca da de unde le pot lua?) nu ma pricep foarte bine si as vrea sa aflu cat mai multe despre el

Funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Anime1222 a răspuns:

Da merge netul, dar nu e gratis e la abonament sau il platesti, temele merg la el, e usor de utilizat si nu e scump deloc (il poti lua de la Germanos, magazine Orange, etc) e destul de dragut in design dar internetul merge cam greu bring it on funda?

| becka133 a răspuns:

Are net doar daca platesti si nu e doar la abonament.