| anonim_4396 a întrebat:

ce program imi poate apara pc-ul de teamviewer? imi intra cineva in pc si imi imbla la setarile de la tastatura angry? stiti un asemenea program care sa nu permita teamviewer? mersi mult

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poate intra daca n-ai si tu instalat teamviewer si nu-i dai permisiunea. Oricum, poti sa instalezi un firewall bun si gratuit, de ex. ZoneAlarm ori Comodo firewall. Numai bine!

| nomoretears1111 a răspuns:

Fara permisiunea ta nu poate sa intre in calculatorul tau, pentru ca orice interconectare presupune sa furnizezi un cod care se schimba de fiecare data cand utilizezi programul. Dezinstaleaza-l sau foloseste un firewall.

| Tudose_Ionutz_1996 a răspuns:

Nu poate sa intre la tine in pc fara sa ii dai permisiunea....incearca sa dezinstalezi teamviewer si vezi daca mai intra nu este de la teamviewerwinking

| Memories a răspuns:

Eu credeam ca la teamviewer trebuie sa ii dai id si parola pentru ca sa intre in pc-ul tau.

| Mus1k a răspuns:

Iti schimbi datele, eu pot intra la oricine prin teamviewer, trebuie sa ai persoana respectiva la prieteni si sa ai free pentru persoana respectiva, atunci acea persoana poate naviga/spiona pc-ul tau.

| GoreaNicu a răspuns:

In primul rind nimeni nu poate intra prin teaviewer la tine in PC fara sa stie ID si Pass, insa cunosc un prieten(Hacker) care stie sa intre si fara teamviewer asaca iti sugerez sa iti reinstalezi windowsul