| Zuzazozo a întrebat:

Ce telefon care sa aiba Wifi si sa nu coste mai mult decat 500 de lei?
Cel mai bun raspuns primeste funda.:-x

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Samsung chat 335..eu il am si sunt foarte multumita de el si arata mult mai bine decat Nokia c3. acum ramane la aprecierea ta.costa pana in 400 lei. te pup

3 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Nokia C3.
Costa in jur de 350-400 de lei.
Pentru mai multe detalii http://telefonultau.eu/products/Nokia-C3-Golden-White.html
O zi frumoasa:)

| KiDDoNyu a răspuns:

Depinde daca vrei si unul bun... eu recomand cele mai scumpe. gen Samsung Galaxy Gio sau Fit. chiar daca costa putin mai mult sunt foarte bune decat sa iti iei unul ieftin si prost.

| MihaiDxx a răspuns:

Buna,eu as zice LG T385b eu asta am si isi face bine treaba sau poti sa-ti iei un LG Optimus L5 costa in jur de 600 lei dar are si android 2.3 sau 4.0 nu mai stiu sigur sau daca vrei sa iti iei ceva mai scump in jur de 1000 lei LG Optimus L7.tu decizi