| alexalx1234 a întrebat:

Ce telefon merita sa imi iau dintre Huawei P9 Lite 2017 si Vodafone Smart V8? M-au sunat vineri cei de la Vodafone si au spus ca imi dau unul dintre aceste telefoane impreuna cu un abonament RED 15.

5 răspunsuri:
| Kanyee a răspuns:

Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îți recomand să îți iei Huawei P9 Lite 2017 pentru că sunt mai bune și mai utilizate telefoanele de la Huawei decât cele de la Vodafone.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Cei de la Vodafone au spus ca mi-l ofera cu 250 de lei la abonamentul mentionat

| AlexPeTPU a răspuns:

P9 lite 2017, daca nu il iei la abonament.
Acel Vodafone are specificatii cam slabe pentru 2018 si in plus mai dai si banii pe abonament cand ai putea sa iei telefonul la liber si sa iti iei un abonament ieftin.

| ovidiufao a răspuns:

P9 lite. Cele rebranduite de Vodafone sunt praf.Huawei a p9 lite chiar are specificatii bune.