| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de blog îmi recomandați, unul pe care cititorii intră mai des, blogspot, wordpress? Întradevăr dacă ai un conținut interesant atunci cititorii vor apărea indiferent de tipul blogului... dar totuși... ce tip de blog?

Răspuns Câştigător
| YoppKidde a răspuns:

Eu tias recomanda WordPress si eu am 2 sait-uri Ladesene.net si efilmeonline.ucoz.org, WP and uCoz eu personal Recomand WordPress se indexeaza si mai bine de google si merge mult mai usor

1 răspuns:
| Biu a răspuns:

Eu am blogspot si chiar sunt multumita. Deci iti recomand www.blogspot.com.
Numai bine, cand faci blogul sa mi`l trimiti si mie printr`un mesaj, desigur daca vrei.