| stefania_6954 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am efectul GLASS in windows 7 (marginile ferestrelor transparente, meniul START si bara de jos), si efectul acela cand deschizi si inchizi o fereastra.

Răspuns Câştigător
| BloodStained a răspuns:

Trebuie sa dai refresh la windows score index. Apasa pe Start, scrie cmd si apasa pe el si scrie acolo:winsat formal. Daca scorul e mai mare decat 3. 0, Automat ai Aero glass.Ca sa schimbi culoarea, transparenta etc. apasa pe start, si scrie Aero. Apasa pe change glass color sau ce mai apare acolo.

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici http://www.multeprogramegratis.es.tl/programe-1.htm
cauți ce te interesează. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Efectul Aero funcționează și cu scoruri sub 3, chiar și la placa video. Important e ca placa video să suporte minim DX9, PS2 și să aibă drivere WDM.