| nightwish12356798 a întrebat:

Cine imi poate da un site cu care pot bloca acesul la filme 3x. Imi trebuie pentru telefon, exista?

Răspuns Câştigător
| Caddy1609 a răspuns:

Depinde ce browser folosesti.
uite o posibilitate pentru internet explorer:
Deschide o pagina de Internet Explorer. Apasa pe butonul "Tools", aflat in zona de sus a paginii. Apoi mergi la "Internet Options", este ultima casuta de la Tools.

Site-urile porno, atractie majora pentru copiii de 11 ani

Mergi pe casuta de "Content", apasa butonul "Enable", in sectiunea "Content Advisor".

Selecteaza "Nudity" si "Sexual Content" si apoi muta glisorul la maximum in stanga.

Apasa butonul "Apply" si apoi "Ok" si toate site-urile cu continut nepotrivit vor fi blocate