| disw a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu niste linkuri.cu fundaluri pentru telefon touch screen?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Zi marca de telefon! Aplicatiile nu sunt universale sa mearga la toate telefoanele! Fiecare marca de telefon are aplicatiile lui! Asa as putea sa-ti dau aplicatii pentru IPhone tot cu touchscreen si ce faci daca ti se blocheaza telefonul? spui ca aplicatiile nu sunt bune!

| strugaru a răspuns:

Www.zedge.net
e cel mai bun gasesti tot ce vrei

| Edwwward a răspuns:

Www.mobile9.com cauta aici sunt de toate pentru toate telefoanele:jocuri, teme, screensavere, poze, etc.