| IHateLuvStorys a întrebat:

Cine ma ajuta? Vreau sa ma loghez pe facebook de pe shmessenger si nu merge.Scriu unsername-ul, de ex:www.facebook.com/ioana.maria3 si parola si imi zice ca nu e bun usename-ul.Setari sunt bune pentru ca pe mess pot intra de pe shmessenger numai pe facebook nu! PLS HELP!
Fundaaaaa:*:)

Răspuns Câştigător
| floryn010 a răspuns:

Salutare : username-ul nu e www.facebook.com/ioana.maria3 ci doar ioana.maria3... probabil de asta iti spune ca username-ul nu este bun. Incearca cum am zis eu;)

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Deci in primul rand daca vrei sa te loghezi in mess si cu contul de facebook iti trebuie Yahoo Messenger 11 beta: http://www.tutorialepc.ro/yahoo-messenger-11-beta.html.
In al doilea rand userul de facebook nu e cel care l ai dat exemplu eemail-ul cu care te ai inregistrat pe facebook si parola aleasa de tine aferenta contului de facebook.

| floryn010 a răspuns:

Salutare : username-ul nu e www.facebook.com/ioana.maria3 ci doar ioana.maria3 ... probabil de asta iti spune ca username-ul nu este bun. Incearca cum am zis eu ;)