| eprubetă a întrebat:

Buna!
Cine poate sa`mi spuna cum pot sa pun facebook pe yahoo messenger?
Multumesc anticipat! big hug :*:*

Răspuns Câştigător
| bhubhuaa a răspuns:

Trebuie sa ai yahoo messenger 11 pentru a aparea in lista de mess cei online pe facebook, apoi mergi la y! updates si sub trebuie sa iti apara : All iconita de la yahoo, facebook si twiteer, apoi dai pe iconita facebookului si te loghezi. succes :*

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Yahoo messenger 11

| b3nYy a răspuns:

Da. La yahoo dai pe tine si dai clik stanga. si apesi unde scrie " CONTACT DETALIS " si iti schimbi numele. uite ia siteul asta si scrii acolo ce vrei.

http://www.minderlegaal.nl/

fundita? mersi

| bhubhuaa a răspuns:

Mersi de apreciere :*!