| AnMa a întrebat:

Cine stie sau are un video tutorial prin care sa inteleg si eu cum sa postez casele mele facute la sims si de unde le iau ca sa le postez straight face am nevoie urgenta deoarece trebuie sa particip la un concurs... multumesc (daca nu prea ati inteles ce vreau sa spun contactati-ma la ID-ul : club_the_sims)

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Pai... ca sa faci o poza caselor tale poti sa dai Print Screen, apoi mergi in Paint -- Edit -- Paste si iti apare poza pe care ai facut-o, sper ca ai intreles, poti adauga pozele pe care le faci intr-un filmultet.

| AnMa explică:

Nu vreau sa fac poza sau film stiu sa fac asta pentru ca am facut ddeja vreo 10 filme sau 15 cu sims vreau sa o iau ca program si sa o poata lua si altii sa o duca ala Documntele lui in Electronic Arts -> Downloads... intelegti?