| Denisaa a întrebat:

Buna,cineva care se pricepe la telefoane pe aici?
Am un Alcatel OT-991 de la Orange.L-am luat in decembrie.Singura problema cu el este ca, atunci cand primesc un mesaj, il primesc intarziat, foarte intarziat si primesc ultimul mesaj primit de la persoana respectiva de mii de ori.De exemplu daca cineva imi scrie "abcdefgh?" primesc mesajul pe loc, apoi dupa cateva mesaje sa zicem ca imi scrie "ijklmnop" dar eu nu primesc acest mesaj doar dupa o ora-doua ..primesc mesajul anterior.Nu stiu din ce cauza? Ceva pareri, idei?

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, nu cred ca e de la telefon. Totusi, poti intra in mesaje, setari mesaje, mesaje text, si sa verifici acolo perioada sa fie maxima, si eventual raportul de citire sa fie dezactivat. cel de primire, lasa-l activ.

| edyDizzy a răspuns:

Salut am si e (e smecher telu la pretu ala) si e problema de la ocuparea retelei