| MonStruLeț12 a întrebat:

Buna copiii! este adevarat ca se va inchide facebook-ul si yahoo-l in doua saptamani?

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Doamne Dumnezeule!

Sper sa se inchida odata toate site-urile astea in care informatiile voastre personale sunt victima umand ca viata voastra sa poata fi problematica deoarece o mare parte dintre cei care au fb isi posteaza pana si cea mai mica informatie...Pana si masura pantofului! Chiar si cea a degetelor! Sa fim seriosi site-ul asta este o prostie, un curent tehnologic in materie de comunicare cunoastere si informare cu provire la datele voastre personale.Din cate stiu fb-ul a fost inchis pentru cateva ore acum cateva luni, nu stiu din ce cauza dar cred ca aceasta retea de socializare poate dauna unora*.
Cat despre Messenger...nu ma pot spune ca este o tragedie ba chiar sunt de parere ca este foarte util celor care nu obisnuiesc sa foloseasca telefonul.Cam atat am avut de spus si in concluzie tind sa cred ca nu se vor inchide deoarece aceasta retea a acaparat o mare parte din reteaua Web&Net dar nu se stie...

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu.
Ce frumos ar fi daca s-ar inchide, nu ar mai sta lumea in casa.

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru unknownn):

Tu vorbesti?

| unknownn a răspuns (pentru MeimeiPinguinu):

Eu nu vorbesc, scriu in momentul asta.

| Elena97M a răspuns:

Uite ce e... nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DamiPapucii a răspuns:

What? Du-te ma de aici, ca eu nu rezist.

| AncaVG a răspuns:

Nu se stie sigur, eu nu as vrea sa se inchida dar am auzit ca s-a inchis si in China si ca urmam si noi. Sper sa nu fie adevarat

| noname230 a răspuns:

Nu

| FaRanUmE_5125 a răspuns:

Sper ca nu...straight face

| AภภคMαяια a răspuns:

Nu! Stai linistita! O sa faca lumea scandal daca inchide facebook-ul si yahoo-ul.Deci nu, nu se va inchide nimic