| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca invisible detector poate gresi?
chiar vreau sa stiu daca o pers este p invizibil dar nu stiu daca mere sa aflu asa

Răspuns Câştigător
| MissCrissuli a răspuns:

Ei bine, eu iti spun sa incerci www.ydetector.ro
si www.ydetector.com
daca amandoua rezultate sunt la fel inseamna ca amandoua au dreptate.
daca nu sunt la fel, eu zic sa nu ai incredere in acel raspuns.
Funda?

15 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Poate sa dea eroare, caz in care iti scrie ca are o eroare sau server-ul e prea pli, dar nu cred ca iti zice ca e invizibil daca nu e, sau invers.
Succeswinking

| Dannyjj a răspuns:

Mai nou, Yahoo blochează aceste aplicații/programe/siteuri.
Fă un mic test
http://www.ydetector.com/
și cu
http://www.detector-invisible.com/
introdu acolo id-ul tău când esti online, siteurile vor afișa că esti online, dar când te pui pe INVIZIBIL, siteurile vor arăta că ești OFFLINE.
Am folosit acele siteuri înainte și mergeau foarte bine, dar de vreo câteva luni, siteurile de acest gen nu mai sunt de folos, mai exact de când s-a lansat versiunea 10, știi că era problema aceea cu avatarele, Yahoo blochează aceste aplicatii/programe/siteuri.

| bogdan3vl a răspuns:

Nu e bun nici unu e vrajeala asta te face sa te certi cu lumea degeaba ca detectorul iti zice ca e pe inv dar de fapt nu e eu am patit de cateva ori asta si pina la urma l-am verificat cu id meu si indica aiurea de fapt indica corect decat daca e online si offline atat dar dar la invizibil o ia razna ba zice ca e inv ba ca e online ba ca e offline poti sal incerci tu cu id tau sa te convingi sa vezi tu cu ochii tai

| bogdan3vl a răspuns:

Era sa uit da-mi si mie funda ca nu am nici una crying

| WR104 a răspuns:

Nu mai merge sa afli cine e pe invizibil.Pe nici o pagina pe internet

| Doloresidk a răspuns:

Pai, eu de cate ori am folosit ivisible detector imi dadea un raspuns corect. Dupa ce dedeam buzz, persoana invizibila trimitea imediat " angry " laughing

| darkhell217 a răspuns:

Da,se intampla sa greseasca uneori, dar incearca sa scanezi cu mai multe siteuri si o sa stii sigur...

| myky2507 a răspuns:

Da poate gresi.Mi s-a intamplat sa-mi arate gresit de nu stiu cate ori.Scrieam id-ul prietenului meu el nu era pe mess imi arata ca este pe invizibil, sau invers.Si am testat si pe id-ul meu.Nu mai am incredere in aceste programe.

| snoppyamabil a răspuns:

Buna invisible detector da gres iti dau si exemplu:tatal meu e un avocat de succes si trebuia sa apere pe cineva in america de sud si el de obicei sta pe invizibil si atunci am incercat invisible detector sa vad daca ii sau nu ii la comp(laptop)si cand pe invisible detector mi-a aratat off el ma sunat.deci poate gresi

| X_6706 a răspuns:

Ei bine, da, pot gresii. Acum depinde si pe ce site intrii. Dar sfatul meu e sa nu crezi in totalitate ce iti da atunci cand scrii Id-ul. Sau pentru mai multa siguranta, poti sa iti incerci propriul Id sa vezi daca e corect.

| oana4088 a răspuns:

Nu! uneori esti confuz daca esti pe invizibil sau nu

| Xpl0si0n a răspuns:

Foloseste si tu http://www.ymland.com si vei vedea ca merge intotdeauna corect;)

| AAAAAAAs a răspuns:

Eu una nu cred. singuru care am observat care greseste este ascuns.ro.o data am dat la un id si mi-a aparut on.am mai dat o data si era of...straight face ...si am intrat pe invizibil.ro si mereu mi-a mers

| DeacAndrei01 a răspuns:

Pei intri pe idul respectiv,dai IMViorments,see all imviorments,Yahoo Tolls!, si selectezi doodle... dupa ce sa incarcat dai un buzz...iar daca pagina se ridica, inseamna ca e pe invizibil. IMPORTANT daca ai primit ignor.nu va functiona happy sper sa iti fie de ajutor.