| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Cum activez update la driverele de pe pc ca nu am update si nu merge cablul de date la Samsung (am reinstalat windosul).Am windows 7.32 bit si nu gasesc update la USB...Un link ceva. Orice informatie ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

PC USB Driver, ăla ce ți l-am trimis în mesaj. Nici ăla nu îți merge? Hm... dezinstalează toate programele pe care le ai cu Pc Studio și USB cu ajutorul programului RevoUninstaller după care instalează ce aveai pe acolo. Vezi, poate problema poate este de la porturile USB, dă-le uninstall și reinstall la(universal serial bus controllers tot). Folosește system restore dacă tot nu merge, (pentru calculator să meargă cât mai bine descarcă hirens boot cd 15.2).

9 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Încearcă cu device doctor. E un program gratuit. Sau îi poți da update de la device manager. Un lin direct de la Samsung pc studio ai aici http://samsung-pc-studio.ro.malavida.com/d6616-descarcare-gratuita-windows.

| anonim_4396 explică (pentru DDCC):

Am incercat cu Pc Studio si nu vrea...nu se conecteaza cablul..inainte de reinstalare mergea.

| anonim_4396 explică (pentru DDCC):

Spune ca versiunea este prea vechee la USB straight face

| DDCC a răspuns (pentru anonim_4396):

La cablu de la telefon sau la porturile usb. Cu device doctor n-ai rezolvat nimic?

| anonim_4396 explică (pentru DDCC):

Mai bine o las balta am incercat si cu orice nu merge si nu merge angry

| DDCC a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah... nu am reușit să te pot ajuta, am eșuat în seara asta ca în multe altele. Zi-mi ce model de telefon ai, poate găsesc eu ceva... Reinstalează-ți driverele de bază ale calculatorului, poate din cauza asta să fie problema, sau reinstalează windows 7. ȘI nu îmi dai fundă până nu merge ce ți-am zis. Așa trebuia să procedezi. Modelul, mai ai cd-ul de la ei?

| DDCC a răspuns (pentru DDCC):

Vezi și cu
DRPSu12.3-Full
Pentru drivere.

| DDCC a răspuns (pentru anonim_4396):

PC USB Driver, ăla ce ți l-am trimis în mesaj. Nici ăla nu îți merge? Hm... dezinstalează toate programele pe care le ai cu Pc Studio și USB cu ajutorul programului RevoUninstaller după care instalează ce aveai pe acolo. Vezi, poate problema poate este de la porturile USB, dă-le uninstall și reinstall la(universal serial bus controllers tot). Folosește system restore dacă tot nu merge, (pentru calculator să meargă cât mai bine descarcă hirens boot cd 15.2).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Activezi windows up-date, pe manual install si apoi selectezi ce vrei sa updatezi.

| XtReMee a răspuns:

Intra in Control Panel -> System and Security click pe Windows Update dupa pe check for updates una din optiunile din partea stanga este change settings dai ok jos astept vot!