| roxyroxxy a întrebat:

cum naiba se face yahoo mail? deci am dat sa dau pe creare cont am introdus toate alea codurile si tot si cand dau sa ma loghez imi zice ceva in engleza.deci cine ma ajuta si pe mine sa-mi fac yahoo mail?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu iti fac daca vrei contul si dupa aceea iti dau parola. spune-mi insa cam ce id ai vrea. sau macar spune ce nu iti este clar? ce nu reusesti sa faci...

| roxyroxxy explică (pentru gelu1970):

Nu stiu. orice dar sa fie usor de retinut.

| gelu1970 a răspuns (pentru roxyroxxy):

Buna roxy. daca esti aici scrie ceva. am nevoie de tine ca sa iti fac cont de yahoo