| AdelinaCriiiis a întrebat:

BUNA! Cum pot afla ce antivirus folosesc? DAU FUUUNDA

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Cel mai usor fa clic pe o partitie sau un folder si gaseste un text (scan the folder for "numele antivirusului ") sau ceva de felul acesta. si acolo va fi indicat si numele programului

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te in All Programs ori in Add or Remove Programs(intri prin Start/Control Panel). Numai bine!

| Blablabla0012 a răspuns:

Buna,poti afla ce antivirus ai daca dai la ceas pe sageata si dupa o sa iti apara ori AVG antivirus, ESET NOD32
sub forma de pictograma (iconita)

| Blablabla0012 a răspuns:

Buna,poti afla ce antivirus ai daca dai la ceas pe sageata si dupa o sa iti apara ori AVG antivirus, ESET NOD32
Sub forma de pictograma (iconita)

| PRamona a răspuns:

Poti intra in control panel ( vezi cala desktop in stanga jos este o pagina " start", o desch. si in dreapta scrie " control panel " apoi dai la " add or remove programs " sau poti intra in my computer si dai la C si apoi cauti in program files. Sper ca te-am ajutat catusi de putinwinking mult succes big grin