| black1white a întrebat:

cum pot afla cine m-a sunat cu nr ascuns?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu poți afla. Dar, în caz că te sună mereu, nu te lasă în pace, primești amenințări și toate cele, te duci la poliție și faci reclamație, iar ei au diverse programe de aflat locația și numărul.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| auroraa a răspuns:

Nu cred ca poti afla...numai la compania la care esti cred ca te duci si au ei programe de aflat...singur nu poti afla

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu se poarte afla.
Bine.
Daca e vorba de ceva grav gen amenintari, am auzit ca te poti duce la politie si ei pot afla, dar alfel nu. happy

| black1white explică:

Sunt pe Orange

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

De ce? Ti-a facut cineva farse la telefon?

| sltlp a răspuns:

De fapt, daca ai Sony Ericsson(fara android sau wp), poti afla.