| malina010 a întrebat:

Buna cum pot baga poze si muzica de pe laptop pe Nokia lumia 800?

2 răspunsuri:
| cecilia123 a răspuns:

Ai nevoie de cablu de date(ti-l da odata cu telefonul la incarcator)introduci capatul mic in telefon si celalat in laptop, dupa care intri in my computer si vei gasi acolo un folder cu telefonul tau, copiezi muzica etc. de unde le ai si le 'lipesti acolo. eu asa am facut acum depinde.

| malina010 explică (pentru cecilia123):

Asta stiu ca trebuie sa conectez cablul de date in laptop dar nu ma lasa sa pun muzica sau poze si daca e sa pun tot nu mi-le gaseste in telefon.