| DennyD13 a întrebat:

Buna,cum pot dezactiva un cont de facebook daca imi foloseste pozele dupa contul meu?

3 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Te duci la setarile contului si ultima optiune este dezactiveaza contul.

| Ioanantonia a răspuns:

Îi dai block...îi rogi si pe prietenii tai sa dea, sau dai la report: this person pretend to be me ahaha..bafta :*

| Tiby2000 a răspuns:

Ca sa dezactivezi Facebookul laughing trebuie sa te duci la setari in stanga sus in colt, dai la setarile contului, acum te duci in stanga, dai la securitate si dupa dai la,, Dezactiveaza-mi contul''.
Si gata big grin
Funda?