| Marypopa123456789 a întrebat:

Buna, cum pot sa aflu și eu un text dintr-un screenshot care a fost acoperit în paint?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poți. Odată ce s-a făcut screenshot evident că nu poți face revert la ce a a făcut în paint.

| ReddY25 a răspuns:

E imposibil

| mODIN a răspuns:

S-ar putea sa nu ai cum, in functie de ce metoda a folosit sa acopere portiunea aia. Totusi, poti incerca o chestie:

Daca a fost acoperit cu alb, incearca sa scazi la maxim luminozitatea pozei. Daca a fost acoperit cu negru sau albastru sau alte culori inchise, incearca sa cresti luminozitatea la maxim. Cateodata cei care deseneaza peste un text intr-o poza folosesc de fapt ceva cu transparenta foarte mica, dar nu complet opac, deci s-ar putea sa poti vedea urme ale textului de dedesubt.

| Anonimea a răspuns:

Nu ai cum!
Dacă screenshot-ul a fost făcut iar apoi de o altă persoană (nu tu) a fost acoperit iar apoi ți l-a trimis nu ai cum deoarece poza a fost așa trimisă de exemplu ca o poză gata făcută fără altceva.
Nu ai ce să faci pur și simplu așa a ramas poza
Deci: Nu ai cum!