| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi pun la status (la yahoo messenger) "View my webcam"? Ce setari trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Sunt 2 situatii:
1. nu ai webcam/nu vrei sa "dai" webcam: scrii la status "View my webcam" si pui un link catre... undeva, nu conteaza (asa ti se va albastri status-ul, dar in caz ca se va da click pe el va duce catre acel link pe care l-ai setat)
2. ai webcam: in primul meniu (imi scapa cum se numeste, cred ca File), ai "Start my webcam"

| Deea a răspuns:

Sa dai webul la cineva si apare singur.

| MaryJane11 a răspuns:

Buna NuȘtiiSăCauțiPeGoogle!happy...La yahoo iti apare sus "Messenger";"Contacts";"Actions";"Help".Tu dai la "Messenger"--->"My Webcam" si gata ti se pune la status "View my webcam"winking:*:*