| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
cum sa ma loghez pe YouTube? nu stiti?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pe pagina siteului găseşti sus sign in, asat dacă ai cont, dacă nu îţi faci unul tot în dreapta sus Create Account

| iuli a răspuns:

In coltul de sus, dreapta scrie sign in (daca ai deja cont), sau create account (daca nu ai cont si doresti sa-ti faci unul).

| eXeDusS a răspuns:

E destul de simplu intrii pe site iar in dreapta sus scrie create account completezi acolo cu cateva date si cam asta ar fi...bafta

| Aniela2777 a răspuns:

Sa iti faci cont? sus in dreapta scrie create account, dai acolo si completezi ce iti cere

| kayla a răspuns:

Sus in dreapta la Create Account ca sa-ti faci profil sausign in

| andreiteodor81 a răspuns:

Simplu dac ai cont dai sus unde scrie sing in
daca n-ai si vrei sa-ti faci dai cread new accont sau sing up

| vasy_6717 a răspuns:

Eu am fost plecat in afara si in Germania imi mergea mesu cand am venit in tara nu mai merge de ce