| Dollicious a întrebat:

Cum sterg de pe hi5 niste fotografii care apar la profil la sectiunea `filme preferate`?

PS:am incercat sa sterg linkul de la `editare profil` si n-am reusit nimic

ajuta`ti`ma va roog! fundawinking

Răspuns Câştigător
| Andrra_4654 a răspuns:

Hi5 cateodata are probleme.Si mie mi s.a initamplat aceeasi chestie.o sa treaca putin timp si dupa o sa mearga.

2 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Pai vezi sa iti scrie ca profilul a fost editat ca mai face figuri il editezi si nu se actualizeaza si trebuie sa dai din nou iar daca nu inlocuieste cu altceva(un filmulet sau ceva) si apoi incearca sa stergi din nou

| Angelina01 a răspuns:

In dreptul fiecarei fotografii deasupra ei iti apare delete sau sterge fotografia, dai acolo si cam asta este tot ce trebuie sa faci. funda?