| abcdefgh a întrebat:

Cum sterg site urile pe care am intrat? ( nu intrebati dc big grin ) La mine la google nu apare history! Fundaaa mersi!

Răspuns Câştigător
| Phaey a răspuns:

E in coltu dreapta, sus, o cheie. Click pe ea si ai acolo meniul. Sau apesi Ctrl + H.

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Apasă Ctrl + H, apoi click pe "Editaţi elemente" şi "Ştergeţi toate datele de navigare".

| KenJi a răspuns:

Intri la tools de sus si dai la clear recent history si gata happy

| Fanatic a răspuns:

Te-ai uitata la filme porno si iti este frica de parinti laughing

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Ctrl+H

| klau95 a răspuns:

laughing te controleaza parinti

| baterie777 a răspuns:

happy Trimite-mi mesaj cu id'ul tau si te ajut eu.

| Yoana3 a răspuns:

Nu intrebam, stim laughing)

| SeargentFrost a răspuns:

De ce? Ai intrat pe chesti tresti si nu vrei sa vada cineva?
Iati un explorer nou mai bun, ca opera, ca nu tine hystory big grin
Nu intreba de ce stiu rolling on the floor

| XAdyTzZuX a răspuns:

Apasa ctrl si H si ar trebui sa iti apara history happy