| IrinaSinzianu a întrebat:

Buna!
Cum vine treaba cu Wordpad-ul?
Am de facut un proiect si vreau sa il fac in Wordpad, dar nu stiu cum vine. Ma refer ca vreau sa il pun pe un stick si sa il scot la imprimanta undeva. Multumesc.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Salvezi documentul si apoi il copii pe stickn nu e filosofie

| IrinaSinzianu explică (pentru suntserios):

Am facut asta dar nu a mers.

| suntserios a răspuns (pentru IrinaSinzianu):

Nu a mers e o explicatie foarte vaga. ce inseamna nu a mers?

| Radu284 a răspuns (pentru IrinaSinzianu):

Cum ai facut exact, si de ce nu a mers?

| IrinaSinzianu explică (pentru suntserios):

Pai am facut proiectul si l-am pus pe stick si cand sa bag stick-ul in alt PC ca sa il scot la imprimanta, nu imi arata ce am facut.

| suntserios a răspuns (pentru IrinaSinzianu):

Ori nu l ai salvat cum trebuie
ori nu l ai copiat cum trebuie

| Radu284 a răspuns:

Cand salvezi documentul (cu Save As) alegi tu locatia unde il pui.