| Black_Cherry a întrebat:

Buna big grin imi puteti spune daca aparatele foto sony sunt bune? vreau sa imi iau un SONY CYBERSHOT DSC-W30

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Bună aparatul e super, și eu a munul la fel sony cybershoot, de 3 ani și sînt încîntat de el, face niște poze superbe, se vede că e tehnologie japoneză la mijloc.Merită să faci o investiție să îl iei, și nici nu e scump, eu l am prins și la ofertă.

4 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Sunt printre cele mai bune. si eu am tot sony si sunt foarte multumit de el

| rsn13 a răspuns:

Eu am un cybershot w180 la 5 mil e cel mai bun.

| Biscuiti a răspuns:

Sincer.sony is cam cele mai bune...winking

| Andrelutssa a răspuns:

Da sunt bune
si eu am unul de 4 ani si nu am avut probleme cu el