| noone3239 a întrebat:

daca am trimis un virus care ii strica calculatorul cuiva pot avea probleme cu politia? mentionez ca nu am acces la parolele si calculatorul lui prin virusul asta. se poate depista ceva? big grin funda

15 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Singurul care ştie tot e furnizorul tău de internet care are tot ce ai încărcat şi descărcat şi la cine ai trimis în baza de date a lor că poate că ştii că sunt obligaţi prin lege să facă asta, dar nu o pot face publică, numai dacă faci parte dintr-o anchetă cu chestii mai grave legislativ. Încă în România legea virtuală nu e pusă la punct(nici să nu fie mai ales cu ACTA care îi o porcărie).

| Dezinteres a răspuns:

Sper ca l-ai trimis ramburs.happy

| Dj14mally a răspuns:

Nu,stai linistit,

| Dj14mally a răspuns:

Mai nu patesti nimic, stai linistita+ ca daca ala sa zic ca denunta nu prea are cum ca poate sa ia virusi si de pe net adica ce e un virus...mare branza. Oricum daca are antivirus nu cred ca poate sa ii i ntre pe net

Si sa zicem ca depisteaza ca poate sa vada de pe ce calc s-a trimis site si asta cu niste programe(politia) dar nu cred ca merge as de departe si el tio injurat fratele tau deci ce vrea, lo apucat nebunia si tu sa nu o platesti!

Dormi in pace la noapte ca nu patesti nimic!

| hellchild a răspuns:

Daca nu are licenta, stai fara grija.

| Avaya a răspuns:

Salut nulaughing dar vezi sa nu o iei in gura de la persoana aiahappy

| noone3239 explică:

Multumesc tuturor. Eu nici nu-l cunosc pe tipul careuia i-am dat virus, i l-am dat doar pentru ca l-a injurat pe fratemiu. am deschis jps virus maker, am selectat toate optiunile si i-am zis ca e team viewer...si poc laughing apropo, sunt fata

| Dezinteres a răspuns (pentru noone3239):

Te-ai gandit. macar 1 secunda ca orice amarat de antivirus blocheaza "virusii" astia homemade?

| noone3239 explică:

@Dezinteres cand a deschis ala a iesit imediat de pe mess si nu a mai intrat. asa ca a mers.

| tudorashMD a răspuns:

Ce glumesti normal ca nu! nu ai facut nici o crima!

| amabil a răspuns:

Pai nu deoarece daca nu i-ai dat nici o data despre tine oricum chiar daca i-ai fi dat nu avea ce sa iti faca.

| Yohanes a răspuns:

Nu se depisteaza nimic

| MaAllLYyNuTzzz a răspuns:

Nu se poate pentru. ca nu se depisteaza nimic, stai linistit/a big grin Funda?

| Robby15szabo a răspuns:

Noroc ca nu s-a aprobat ACTA, ca daca se aproba, aveai maaarrrii da maaaaaaarrii probleme, asa, nu! mai trimitei cativa big grin