| Daniec a întrebat:

Daca am windows7 in limba italiana il pot schimba in romina? ce program imi trebuie?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Poti doar daca ai windows 7 ultimate. Daca il ai, fa asa: start- scrii windows update-opt. update- si selectezi ce limba sa instaleze. Sper sa intelegi.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu,pentru language pack-ul w7 se face din engleza in alte limbi
http://translate.google.ro/....../translate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai editia Ultimate sau macar Enterprise...da! Se poate cu usurinta din Windows Update. Altfel folosesti programul Vistalizator.