| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca stergi /blochezi un prieten sa nu iti mai vada profilul pe facebook, si apoi vrei s ail bagi din nou, cum faci? Merge? Am nevoie de raspuns urgent. Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lacoste a răspuns:

Buna.Da merge,intri la "contul meu",apoi la "setari de confidentialitate",apoi o sa vezi ca jos, la mijloc scrie "liste de blocare",dai click pe "editeaza-ti listele",apoi o sa vezi ca in primul rand apar numele celor care i-ai blocat, dai "deblocheaza". Dupa aia ii trimiti cerere de prietenie din nou celui care l-ai blocat, pentru ca atunci cand l-ai blocat automat l-ai sters din lista de prieteni.

2 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Il scoti din lista persoanelor blocate.

Răspuns utilizator avertizat