| Lonely997 a întrebat:

De aseara am o problema cu internetul.Ma conectez la router insa nu am acces la internet. Aceeasi problema o am si pe laptop, nu doar pe telefon.Ar putea sa vina cineva cu o solutie?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si ai resetat routerul, ai sunat la provider? Cam ce solutii ai vrea?

| Zaygon a răspuns:

Pai normal ca te poti conecta la router. Routerul tau nu comunica cu exteriorul. Ai facute cum trebuie conexiunea? Ai incercat sa faci factory reset la router?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie o problema cu internetul, poti sa mai astepti sau incearca sa il scoti din priza, sa scoti cablul de internet, dupa sa pui cablul si sa il bagi la loc in priza. stai cateva minute dupa care intra pe telefon si vezi daca poti accesa internetul. daca nu, problema e de la ei, poti cere informatii acolo unde platesti. sau astepti