| Criiss16 a întrebat:

De ceva vreme nu mai functioneaza aplicatia Twitter pentru telefon. Am un iPhone 5, si atunci cand pun datele, imi zice ca nu sunt corecte, si nu se intampla doar cu contul meu, ci oricine ar incerca sa intre, e imposibil. Am sters aplicatia si am reinstalat-o din nou si nimic. Stie cineva care ar putea fi cauza? Multumesc!

3 răspunsuri:
| larisalary12 a răspuns:

Probabil e o eroare de server
e de la ei

| Badea_George_Sebastyan_1996 a răspuns:

Seteaza data si ora la telefon, si mie m-i s-a intamplat si mie la fel al iphone 4.

| Criiss16 explică (pentru Badea_George_Sebastyan_1996):

Am incercat, si tot nu merge.