| MirelaBianca a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot sa vizionez filme pe calculator si nici sa ma joc jocuri pe Facebook. Mai tot timpul imi apare ca nu am memorie in Disk C. Am sters multe chestii pe care le aveam in acel disk, dar totusi imi apare ca am memorie insuficienta. Nu pot sa sa copiez nici macar o fotografie, absolut nimic. Nu stiu foarte multe despre calculatoare, si de aceea va rog sa ma ajutati! Funda :* :* :*

Răspuns Câştigător
| BlackOldSun a răspuns:

Sterge istoricul browserelor de internet care le ai! poate ca ai si multe fisiere temporate ascunse care nu le poti vedea decat cu o setare!

| MirelaBianca explică (pentru BlackOldSun):

Cum am mai spus...nu stiu foarte multe despre calculatoare...imi poti spune cum sterg istoricul browserelor? big grin

1 răspuns: