| berlin a întrebat:

Buna de curand am instalat windows 7 starter si in dreapta jos langa ceas steguletu acela are un (x) rosu din ce cauza? inainte am avut xp si nu aveam acest(x).

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizarile nu se pot efectua asa ceva iti indica prin acel x.

| berlin explică (pentru mgtow):

Mai pe intelesu meu ce actualizari?

| mgtow a răspuns (pentru berlin):

Rularea windowsului in conditii mai bune, se scot niste firmware-uri pentru el prin actualizari.

| berlin explică (pentru mgtow):

N-am inteles nimic ca sant firmware-uri?

| mgtow a răspuns (pentru berlin):

Un fel de programe.

| K0sti a răspuns:

La win XP nici nu aveai stegulet, asa ca nu avea ce sa-ti apara!

| NaturalLl a răspuns:

Si la orice windows 7 apare acel (X) langa steguletul ala. Eu am 7 ultimate si imi apare.