| LoVeLiFeEe a întrebat:

de unde pot descarca jocul "cut the rope" pentru samsung s5560 marvel? (daca se poate un link) multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AnonimuszWss a răspuns:

Daca samsungul tau este android mai mare de 1. 9, il poti descarca gratuit sau cu plata (cum vrei tu) de pe google play. Dar daca nu il gasesti, uite aici un link : h t t p s : / / r a p i d s h a r e. c o m / #! d o w n l o a d | 8 7 6 p 1 2 | 4 5 5 1 6 0 5 6 4 | c u t _ t h e _ r o p e. a p k | 1 0 0 4 0 | R ~ 5 F F 7 C 6 8 2 E 9 A D 0 5 A 1 0 B F A C 5 2 6 7 A 7 4 A F E 7 | 0 | 0 (tot legat). Eu l`am avut acum ceva timp, la inceput(primele 5-10 misiuni) a fost interesant, dar apoi m`am plictisit rau de tot de el si l`am dezinstalat... fundita?