| Maniax a întrebat:

De vreo 2 saptamani merge calculatorul foarte greu.Am intrat la CPU meter si am vazut ca e 100%. Am crezut ca e o eroare, asa ca am instalat un gadgets pentru win7,, CPU Meter,, si tot asa.
Cum pot sa imi fac sa imi scada?
Raspunsul cel mai bun are funda

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Se pare ca nu ai antivirus.
Descarca antimalware-ul asta:http://majorgeeks.com/download.php?det=5756
Scaneaza PC si vezi ca s-ar putea sa ai un virus, altfel nu inteleg de ce ai sta cu CPU la 100%.

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

@dj el nu are probleme cu temperatura, poti sa ai si 80 de grade la procesor si el sa fie 20% folosit.

| Lipsa47 a răspuns:

`Deci
1. Uita-te sa vezi daca ventilatorul de pe procesor e fucntional sau s-a ars {trebuie schimbat daca sa ras}
2. Daca ventilatorul n e ars schimba windowsul.
3. Daca ventilatorul n e ars si nici daca cu windowsul schimbat n scade iti trebuie o anumita pasta care sa o dai pe procesor aceasta o gasesti in orice magazin de -pc-uri...