| Vali2023 a întrebat:

Buna, de vreo doua zile imi palpaie beculetul wifi de la ruter, iar apoI nu mai merge internetul, chiar daca sunt fix langa el. Sunt conectat la digi rcs-rds, unde sunt conectat si la tv, iar Youtube merge foarte greu. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la rds si robotul te va anunta daca este o avarie in zona ta becul roz pe router se aprinde cand există o avarie, te vor anunta ei in cît timp se va remedia avaria nu poti sa faci tu nimic deoarece defectiunea este de la ei.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai incercat sa ii dai o resetare?

| danieldianys a răspuns:

Buna ziua, cred ca trebuie sa luati legatura cu departamentul de relatii clienti de la Digi pentru a anunta deranjamentul. Aveti aici informatii si sfaturi de remediere a unei situatii similare:

https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-digi-rcs-rds/