| PinkPanther a întrebat:

BUna dimineata, ce parere aveti depre acest mp3 player?
http://www.emag.ro/......u--p501509
are cineva acest model sau alte produse de la aceasta firma? cum vi-sau parut? isi merita banii?

2 răspunsuri:
| PinkPanther explică:

Daca vroiam un telefon ma orientam spre cele de la sonyericsson, dar nu vreau daca mi-se strica telefonul sa raman si fara player, cum am patit acum o saptamana

| ScorpionScream a răspuns:

Pai da... eu iti recomand un telefon cu music player... ex: Xpress Music 6 (Nokia X6)winking daca nu te incadrezi in buget, iti recomand: Nokia 5220. NU MERITA SA VA MAI CUMPARATI MP3 PLAYERE SI MP4winking Mai bine incercati un IPADwinking sper sa nu las impresia de bogat sau ceva de genu', ca nu e chiar asa. Vreau doar sa va deschid ochii spre tehnologie.