| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata! De ceva timp sterg e-mail-urile primite.Dar cand primec vreun e-mail, stiti voi acolo jos langa ceas ma anunta ca am 900 de email-uri.Care e problema si cum fac sa golesc acea memorie? Bine in folderul inbox nu se afla niciun email,golesc si cosul, practic nu ma e niciun email doar cand primesc vreun emailsunt anuntat ca am cu sutele.Cred ca si din aceasta cauza nu mai pot adauga amici in messenger.
Tot la messenger,am observat ca in pagina aceea de yahoo cand se conecteaza messengerul,am o reclama stil,, castigi 1000 de euro,, si trebuie sa completez date. Ce e aia?

Răspuns Câştigător
| Valentyna290497 a răspuns:

Nu se pot sterge! Le-ai sters deja din "inbox" inainte sa le vezi, adica sa le descchizi... Si mie mi se intampla la fel

| anonim_4396 explică (pentru Valentyna290497):

Ah,posibil.Si..ce e de facut? Stau asa cu ele? Nu dauneaza, nu? Sau le pot recupera ca sa le pot deschde, dar ma indoiesc sa stau sa deschid 900 de emailuri.majoritatea sunt de la TPU si nu le-am deschis.

| Valentyna290497 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu le poti reccupera si nu afecteaza cu nimic! Eu am 3000 si ceva asa ca...

7 răspunsuri:
| Mmdj_Robii_2000 a răspuns:

Presupun ca ai 10 ani... 1. De ce sa stergi mesajele? E o intrebare stupida n-are niciun rost lasa-le acolo iar ca sa rezolvi cu reclama du-te in %temp% sterge tot dupa du-te in DiskCleanup - C - Bifeaza tot - Delete. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Mmdj_Robii_2000):

Buna dimineata. Am doar 5 ani.E vorba de emiluri nu de mesaje. Stii atunci cand intri in mess iti apare jos langa ceas cum ca ai primit n emailuri.Eh,la mine scrie ca am 900 de emailuri desi am sters toate emailurile.Nu e vorba de mesajele de pe mess. Iti dau si funda daca ma lamuresti de ce mi zice ca am 900 de amiluri cand eu le-am ras pe toate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intelegi deci ca nu in disc e buba ca oriunde ma duc, la rice calc, intru pe mess si imi zice de astea 900 de emailuri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum ma sa bifez tot din disck cleanup? Vrei sa raman fara celalat windows instalat in paralel? Merci ca m=ai facut sa rad de dimineata.Zic fara rautate, mergi si bea un ceai, trezeste-te bine si aoi uita-te la prfilul meu un pic sa vezi si cati ani am si cam ce imi poate duce capul.O zi buna,laughing

| Mmdj_Robii_2000 a răspuns:

Buba e ca nu stiu ce vrei tu de la emailurile alea... Te deranjeaza daca-ti apare asta? fa chestia care ti-am zis-o.