| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.Stie cineva cum mai por face un cont la remi royal? Sau cum pot ascunde ip-ul de acel site? Banuiesc ca de aceea nu ma mai lasa sa fac un cont si daca ascund ip-ul, poate reusesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ip nu il poti ascunde insa poti seta un proxy in browser sa iesi in internet cu alt ip

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Cum setez un proxy in browser. Explica-mi te rog.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Daca imi spui in mesaj privat si ce trebuie sa completez acolo la proxy manual si ce port, esti bomboana.Pot scrie orice cifre vreau, asa din cap?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca nu le scrii din cap, cauti pe net un proxy valid (ip si portul) si gratis si completezi datele

8 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Nu poti face de 2 ori cont pe aceeasi adresa de e-mail.Probabil de asta nu te lasa.Fa si tu alta adresa.Bafta.

| anonim_4396 explică (pentru Lisa01):

Alti amici pot face Lisa.E ceva, o smecherie.Eu insa nu pot, adica nu toata lumea. Posibil ca au proxy in browser cum zice userul"sunt serios".

| Catalinxxxx a răspuns:

Ip nu se poate ascunde cel putin asa stiu eu happy Probabil nu poti sa iti faci 2 conturi cu acelasi ip.Mai ai alt cont pe remy?

| anonim_4396 explică (pentru Catalinxxxx):

Da mai un cont la remi royal.Si cum am pierdut punctele virtuale, vreau sa-mi fac alt cont.Si cand dau sa-mi fac alt cont, trec alta adresa de email si imi spune ca nu pot deschide alt cont, pentru ca pe acest calculator e deschis unul deja. In schimb alti amici ai mei, pot face nenumarate conturi. Si as vrea sa stiu cum pot face asta, eu de ce nu pot. Nu toti pot face mai multe conturi.Dar unii da.Este o smecherie si eu nu o stiu. Deci imi citeste ip-ul calc. si cred ca celorlalti nu. Sau...nu stiu.