| Whitte a întrebat:

Buna dimineata!
Vreau sa-mi fac cont pe Softpedia. Dupa ce ma inregistrez, cere "retrimitere verificare". Retrimit, confirm, dar nu pot sa pun intrebari. De ce?
Stiu ca sunt pe aici useri care au cont si acolo. Poate ma lamuresc. Multumesc.

3 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Dureaza pana cand verifica cineva contul tau, poate chiar cateva zile, dupa care mai dureaza iar pana vad ei ca ti-ai validat contul.

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să ai ceva vechime plus un număr de răspunsuri aprobate ca sa poți deschide un topic nou.
Citește t&c!

| Alin1126 a răspuns:

Contul tau dupa ce va fi verificat, atunci vei putea sa pui întrebări! Bafta happy