| Snicker a întrebat:

Buna
Dupa ce reinstalez softul unui telefon,ce aveam in tlf(mesaje,poze, etc)se mai salveaza?
multumesc

5 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Faci copie d siguranta pe card.winking imagini, muzica sau theme, se duc. mesajele posibil sa ramana. mie la simbyan imi raman mesajele dupa reinstalarewinking

| Snicker explică (pentru akka4):

Am un Sony Ericsson v360i,sper sa se duca si mesajele si tot k nu ramane la mine tlf dupa aceeasad...dar cred ca msg raman nu?sad

| akka4 a răspuns (pentru Snicker):

Foarte simplu. dupa ce il resoftezi trebuie sa il deschizi pentru a completa niste setari. dupa ce finalizezi si telefonul este pregatit de "lucru" sa spun asahee hee verifici si tu daca a ramas ceva in elwinking asa faceam si eu cand resoftam telefoane.winking ai mare grija sa fie bateria incarcata cand incepi procesulwinking

| iamy a răspuns:

Daca tu ai pozele si restul pe un card de memorie nu pierzi nimic.in caz contrar, este indicat sa faci un back-up al datelor.

| mihaicelmaitareboss a răspuns:

Din pacate nu ca am patit la fel