| Nicole1998 a întrebat:

Este urgent.Azi dimineata am intrat pe facebook si am observat ca din 2000 de prieteni nu mai aveam niciunul, dar cand voiam sa trimit cerere unei anumite persoane mi se spunea ca suntem deja prieteni.De ce se intampla asta?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai sunt 2 posibilitati:prima ar fi aceea ca ai folosit repetitiv adaugarea de prieteni sau trimiterea de cereri de prietenie; a doua ai abuzat de butonul de like sau ai raportat prea multe fotografii catre facebook.Deci contul tau poate ramane asa pe o perioada de 3-4 zi sau definitiv.