| EmmaDenisa38 a întrebat:

Eu am facut in VideoPad un videoclip si cand sa ii dau save mi-a aparut nu stiu ce faza cu licenta, adica ca trebuie sa imi fac licenta si ma costa nu stiu cati $. maine e ziua fratelui meu si vreau sa il termin. ce sa fac?
Multumesc.
DAU FUNDAA!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Atata timp cat nu ai licenta nu-l poti termina. Ori cauti un cod al programului pe net (vezi ca astia de la NCH-producatorul programului- s-ar putea sa te prinda daca folosesti seriale ilegale) ori il faci in Windows Movie maker.

| EmmaDenisa38 explică (pentru horia2012):

Huh. l-am terminat dupa ce am dezinstalat si l-am reinstalat din nou programu. mersi oricum big grin

| horia2012 a răspuns (pentru EmmaDenisa38):

Cu placere, dar tot asa vei pati dupa o perioada de timp.